ANA SAYFA HABERLER FORUM GALERİ DOKUMANLAR | Üye OlGiriş
Hentbol FederasyonuHentbol ForumuSporcu BesinleriAll Stars Iso-Tech 94 500 gr çeşitleri
Yeni Konu

All Stars Iso-Tech 94 500 gr çeşitleri

editorİsmail BAYRAKTARAvatarİsmail BAYRAKTAR

All Stars Iso-Tech 94 500 gr çeşitleri

%94' lük saf kas yapıcı. CFM yöntemi ile üretilen ALL STARS ISO-TECH 94 , peynir altı suyu proteininin olabilecek en saf kaynağını içeren bir peynir altı suyu proteini izolesidir ve %90' ın üzerinde protein içerir.

Detaylı Bilgi

ALL STARS Iso-Tech 94
%94' lük saf kas yapıcı

%1' den az yağ, %1' den az laktoz, %1' den az karbonhidrat ...

En son yapılan bilimsel araştırmalar göstermektedir ki; profesyonel bütün sporcular ve vücut geliştiriciler için en iyi ve en mükemmel sonucu sağlayan protein kaynağı peynir altı suyu proteinidir ve protein endüstrisinde uygulanan en yeni ve en pahalı protein üretim teknolojisi CFM (Cross Flow Microfiltration = Çapraz Akış Mikrofiltrasyon) yöntemidir. CFM yöntemi ile üretilen ALL STARS ISO-TECH 94, peynir altı suyu proteininin olabilecek en saf kaynağını içeren bir peynir altı suyu proteini izolesidir ve %90' ın üzerinde protein içerir. Bu nedenle doğal ve kendinden gelen bütün peynir altı suyu proteinlerinin özelliklerini kaybetmeden bünyesinde bulundurur dolayısıyla doğal biyolojik değeri %100' ün üzerindedir. Bu sayede antremanlarda vücudun maximum güç üretmesine ve yapılaşmasına imkan sağlar. Ayrıca içerdiği peynir altı suyu proteini izolesi, alpha laktalbumin - beta laktalbumin - glikomakropeptit ve immunoglobin gibi esas öneme sahip olan bütün protein miktarlarını içermektedir bu nedenle metabolizma tarafından çok çabuk emilerek kaslardaki protein ihtiyacına olabilecek en kısa zamanda fazlası ile cevap verir.

Bir üründe kullanılan protein kalitesini belirleyen ve vücudun bu proteinleri etkili kullanma ölçüleri, proteinin biyolojik değeri ve proteinin verimlilik oranlarıdır. ALL STARS ISO-TECH 94' ün üretiminde kullanılan peynir altı suyu protein izolesi, diğer seçilmiş protein kaynakları ile karşılaştırıldığında çok daha yüksek biyolojik değere ve protein verimlilik oranına sahip olduğu aşağıdaki grafiklerden açıkça görülmektedir.

 


07-03-2010 12:49
Online: 28 Ziyaretçi , Toplam: 28 kişi
Aynı anda en yüksek online sayısı: 953 kişi ile 2013-06-22 23:33:43 tarihinde gerçekleşti
pasta yapma

Hentbol Federasyonu ©
Web sitemizin resmi hentbol federasyonu ile ilgisi yoktur. Hentbol fanatiklerine sanal bir buluşma ortamı sağlamak için açılmıştır