ANA SAYFA HABERLER FORUM GALERİ DOKUMANLAR | Üye OlGiriş
Hentbol Federasyonu HaberlerHaberlerSitemizdeki Yenilikler

Sitemizdeki Yenilikler

Kategori : Haberler

Sevgili Hentbol Seveler ; Turkhentbol.net olarak sizlere uzun zaman beraber olduk. Bundan sonra beraberliğimizi  hentbolfederasyonu.com da sürdereceğiz.

 

Hentbolfederasyonu.com sitesinin federasyonla bir bağlantısı yoktur. Sitemiz hentbole hizmet amacıyla açılmıştır. Sitemizde forum ,galeri,haber ve döküman bölümü hizmete girmiştir. Sitemizin büyük bir kısmı daha hizmete girmemiş en kısa sürede hizmete girecektir.

 

Sitemiz tam olarak hizmete girene kadar siz hentbol severler siteye,haber,resim,döküman ekleyebilirsiniz.


Yapılacak Yenilikler

 

  • Mesaj Sistemi : Site içinde mesajlamanıza yarayacak bu sistemde yenilik olarak kara liste olacaktır
  • Takip Sistemi  : Şu an çalışan ancak tam olarak bitmeyen takip sistemi ,tam olarak bittiğinde takip ettiğiniz konulara cevap yazıldığında size otomatik mail atacaktır. (Üye takip edersen üyenin her hareketinde mesaj gelecektir)
  • Özel Sayfa : Her üyemizin kendisine ait bir sayfası olacak tüm resimlerini ve mesajlarını kontrol edecektir.
  • Sohbet Bölümü : SOhbet bölümüz biraz daha geliştirilecek hizmete girecektir.

Sevgili hentbolseverler sitemizde gördüğünüz eksikler yada yapılmasını istediklerinizi info@hentbolfederasyonu.com mail adresinde bildirirseniz  bizlere fikir vermiş olursunuz.Sizlerin fikirleri bizler için önemlidir. Amacımız sanal alemde hentbol branşını 1. numaraya oturtmaktır.

 

Esen Kalın

Web Ekibi

Okuma:2302
Puan:
Tarih:20-03-2010 22:17

Hentbol Federasyonu ©
Web sitemizin resmi hentbol federasyonu ile ilgisi yoktur. Hentbol fanatiklerine sanal bir buluşma ortamı sağlamak için açılmıştır